AMBER Zobacz większe

AMBER

Nowy

AMBER - Materac z klasy średnio twardych. Dzięki warstwie lateksu jest bardzo wygodny i ma odpowiednią wentylację powietrza, co utrzymuje resztę pianek w dobrym stanie przez długie lata.

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

929,00 zł

Więcej informacji

AMBER - Materac z klasy średnio twardych. Dzięki warstwie lateksu jest bardzo wygodny i ma odpowiednią wentylację powietrza, co utrzymuje resztę pianek w dobrym stanie przez długie lata.

Lateksowa Pianka 2cm  - jest połączeniem dwóch bardzo istotnych właściwości: wytrzymałości i elastyczności. Pianka ta charakteryzuje się wysoką odpornością na eksploatację. Dodatkowo posiada ona właściwości antyalergiczne. Pianka lateksowa ze względu na elastyczność idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, w związku z czym zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Pianka EcoHard T30 cechuje się małymi ubytkami sztywności podczas użytkowania oraz dużą wytrzymałością na wysokie i niskie temperatury. Materace te często stosuje się w hotelarstwie, stelażach oraz tapczanach, gdyż dostosowują oraz zadowalają wszystkich użytkowników, zachwycają swoją uniwersalnością. Materace bazujące na piance poliuretanowej zaliczają się do klasy średnio twardych.

Mata kokosowa - służy do poprawiania jakości materacy. Produkt został wykonany z naturalnych włókien uzyskanych ze skorupy orzecha kokosowego, które zostały poddane odpowiedniej obróbce, zapewniającej ich trwałość przez długi czas. Kokos utwardza, polepsza cyrkulację powietrza, wchłania wilgoć oraz wydłuża okres eksploatacji materaca.

Wykładzina syntetyczna stosowana w naszych materacach wykładzina jest znacznie trwalsza niż standardowe filce. Nadaje materacu sprężystości oraz oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki.

Formatka sprężynowa 7-strefowa - składa się ze sprężyn, umieszczonych indywidualnie w osobnym, wykonanym z materiału woreczku. Każda sprężyna kieszeniowa pracuje niezależnie od drugiej. Indywidualna praca sprężyn zapewnia odpowiednie dopasowanie do ciała, dostarczając pełną wygodę oraz spokojny sen. Jest idealnym wyborem dla par, gdyż sprężyny nie przenoszą drgań oraz ruchy osoby śpiącej obok są praktycznie nieodczuwalne

                                                                                    

Wysokość  20 cm

Dół materaca H3 średnio twardy

Góra materaca  H3 średnio twardy

Dla osób 60-90 kg

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

AMBER

AMBER

AMBER - Materac z klasy średnio twardych. Dzięki warstwie lateksu jest bardzo wygodny i ma odpowiednią wentylację powietrza, co utrzymuje resztę pianek w dobrym stanie przez długie lata.